Kontaktujte nás

tel.: +421 42 46 35 575, +421 42 47 10 133

fax.: +421 42 47 10 132

email:

sídlo:
Námestie slobody 1618
020 01 Púchov
Slovenská republika

GPS: N49°07´29"/ E18°19´49"

Spoločnosť Interplastics s.r.o. bola založená v roku 2005 za účelom distribúcie plastových granulátov z alternatívnych zdrojov. Naše skúsenosti s plastmi však siahajú až do roku 1995 a aj preto fungujeme ako spoľahlivý partner mnohých väčších, stredných ale aj menších spoločností nielen na Slovenskom a Českom trhu.

V súčasnosti distribuujeme na európske trhy približne 18.000 ton materiálu ročne s obratom cez 21 mil. € Špecializujeme sa hlavne na dodávky natur NEAR TO PRIME materiál (LDPE, LLDPE (C4,C6,C8, mLL, VLDPE), HDPE, EVA a PP ). Dodávame aj PRIMÁRne materiály LDPE, LLDPE, HDPE, PP a PVC.

Sme výhradným distribútorom niekoľkých výrobcov na slovenskom, českom a rumunskom trhu. 

Dodávky materiálov vieme zabezpečiť s paritou CPT zákazník (zabezpečíme vozidlo) buď priamo od výrobcu, alebo z našich skladov v Nemecku (Kolín nad Rýnom, Grosslehna), Českej republike (Praha), na Slovensku (Senec, Bratislava) a v Rumunsku (Bukurešť). Naši zákazníci si môžu, v prípade záujmu materiál vyzdvihnúť v niektorom z našich skladov aj s paritou FCA (vlastné vozidlo).

Náš špecializovaný tím je Vám k dispozícii nielen pri vybavovaní Vašej objednávky, nakládky, vykládky alebo prepravy materiálu, ale môžete sa na nás obrátiť aj s technickými otázkami týkajúcimi sa či už near to prime a prime granulátov, ale aj masterbatchov, aditív a iných typov materiálov ktoré naša spoločnosť distribuuje.

Máme stálych zákazníkov v Nemecku, Holandsku, Veľkej Británii, Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Litve, Taliansku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine a samozrejme na Slovensku. Naše portfólio zákazníkov sa vďaka širokému spektru ponúkaných materiálov a našich služieb neustále rozširuje.